Eska Cinema
 
konkurs »
| 13:01 21.06.2017
fot. Filmostrada / materiały prasowe

Ciemniejsza strona Greya – wygraj film na DVD! Konkurs ESKA Cinema [WYNIKI]

Ciemniejsza strona Greya jeszcze niedawno podbijała kina, a teraz debiutuje na DVD i Blu-ray! Z tej okazji możecie wziąć udział w specjalnym konkursie na ESKA Cinema, w którym do wygrania są egzemplarze filmu. Ostrzegamy – aby odpowiedzieć, trzeba znać historię Any i Christiana!

Ciemniejsza strona Greya ukazuje dalsze losy kochanków, których romans podbił serca widzów i czytelników na całym świecie. Tym razem bohaterowie nie mogą jednak skupiać się tylko na sobie. W filmie Ciemniejsza strona Greya Christian zmaga się z demonami przeszłości, Ana mierzy się z jego byłymi, a obojgu zagraża tajemniczy Jack Hyde. Między bohaterami iskrzy jeszcze bardziej niż w pierwszej części, ale mimo gorącej atmosfery to nie sceny łóżkowe są najważniejsze! Za adaptację powieści Ciemniejsza strona Greya na filmowy scenariusz odpowiada mąż E.L. James, Niall Leonard, zaś do wyreżyserowania produkcji zaangażowano Jamesa Foleya, który od razu podpisał kontrakt na nakręcenie trzeciej części – Nowe oblicze Greya. Od 19 czerwca film Ciemniejsza strona Greya jest dostępny na DVD i Blu-ray w ofercie Filmostrady.

WYNIKI

Laureaci konkursu zostali mailowo powiadomieni o zwycięstwie.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy! Jeżeli tym razem nie udało Wam się zdobyć nagrody - zachęcamy do udziału w naszych kolejnych konkursach!


 

Ciemniejsza strona Greya – KONKURS!

Z okazji premiery produkcji Ciemniejsza strona Greya na DVD i Blu-ray ESKA Cinema ogłasza konkurs, w którym do zdobycia są trzy egzemplarze filmu. Aby wygrać jeden z nich, wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Co Ana powinna zrobić, by skutecznie zniechęcić Christiana do Eleny?

Na zgłoszenia z dopiskiem w tytule "konkurs – Ciemniejsza strona Greya" czekamy do 28 czerwca 2017 roku do 23:59. Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres: cinema@eska.pl. Nagrodzimy najciekawsze z nich! Regulamin>>>

Ciemniejsza strona Greya - zwiastun

Posłuchaj

ESKA Cinema