Eska Cinema
 
konkurs »
| 17:31 14.06.2017
fot. Galapagos / materiały prasowe

LEGO Batman: Film - premiera na Blu-ray i DVD! Konkurs na ESKA Cinema [WYNIKI]

LEGO Batman: Film już na Blu-ray i DVD! Z okazji premiery animacji o słynnym superbohaterze, ESKA Cinema przygotowała dla Was konkurs, w którym możecie zgarnąć egzemplarze filmu na DVD! Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie!

LEGO Batman: Film to animowana produkcja okrzyknięta najlepszym filmem o Batmanie ostatnich lat. LEGO Batman: Film jest dziełem uhonorowanego nagrodą Emmy reżysera Chrisa McKaya, współtwórcy popularnego serialu komediowego Robot Chicken. Jak na Mrocznego Rycerza przystało, w filmie LEGO Batman: Film zamaskowany Bruce Wayne nie ustaje w walce ze złem. Co noc patroluje ulice Gotham, siejąc postrach wśród przestępców. Jego największym przeciwnikiem jest demoniczny Joker, z którym superbohater wielokrotnie staje do walki. To właśnie wokół tego duetu koncentruje się film o LEGO Batmanie. Podczas jednego z pojedynków Mroczny Rycerz wyznaje bowiem swojemu odwiecznemu wrogowi, że… nie traktuje go poważnie, a to oczywiście nie może dobrze się skończyć... Upokorzony Joker poprzysięga Batmanowi zemstę! Od 14 czerwca LEGO Batman: Film jest dostępny na 4K Ultra HD Blu-ray, Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD w ofercie Galapagos Films.

WYNIKI

Nagrody otrzymują:
  • - Ewa Grzelak
  • - Łukasz Lorenc
  • - Paweł Rafałowicz

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!


 

LEGO Batman: Film – konkurs!

Z okazji premiery LEGO Batman: Film na Blu-ray i DVD ESKA Cinema przygotowała konkurs, w którym możecie zdobyć właśnie najnowsze wydanie produkcji! Aby wygrać jeden z trzech egzemplarzy filmu, wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Christian Bale, Ben Affleck, Michael Keaton, a może LEGO Batman? Wybierz swojego ulubionego Batmana i uzasadnij!

Na zgłoszenia z dopiskiem w tytule "konkurs – LEGO Batman" czekamy do 21 czerwca 2017 roku do 23:59. Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres: cinema@eska.pl. Nagrodzimy najciekawsze z nich! Regulamin>>>


LEGO Batman: Film - zwiastun

Posłuchaj

ESKA Cinema