Eska Cinema
 
konkurs »
| 19:24 05.06.2017
fot. TYLKOHITY / youtube.com

Baywatch. Słoneczny patrol – kinowa premiera i konkurs na ESKA Cinema. [WYNIKI]

Baywatch. Słoneczny patrol niedługo trafi do kin! Komediowy remake kultowego serialu to wielki powrót Mitcha Buchannona i CJ Parker, ale widzowie powinni przygotować się na niespodzianki. Jeszcze przed seansem weź udział w fit konkursie na ESKA Cinema!

Baywatch. Słoneczny patrol to filmowa wersja kultowego serialu lat dziewięćdziesiątych. Pełna widowiskowych ratowniczych akcji i zwariowanego humoru komedia została nakręcona przez Setha Gordona (Złodziej tożsamości, Szefowie wrogowie). W roli Mitcha Buchannona występuje Dwayne Johnson, Kelly Rohrbach gra CJ Parker, a na ekranie towarzyszą im m.in. Zac Efron, Priyanka Chopra i Alexandra Daddario. W filmie Baywatch. Słoneczny patrol nie może zabraknąć oczywiście Davida Hasselhoffa, który tym razem wciela się w… Mentora! Na ekranie pojawia się także Pamela Anderson jako Casey Jean Parker. Film Baywatch. Słoneczny patrol do polskich kin trafi już 9 czerwca. Z okazji kinowej premiery tej produkcji ESKA Cinema ogłasza specjalny konkurs! Już dziś do wygrania jest 5 blenderów Smoothie2go Sport firmy Kenwood, dzięki którym w 30 sekund przygotujesz odżywczy koktajl, który weźmiesz ze sobą!

WYNIKI

Nagrody otrzymują:
  • - Klaudia Miniuk
  • - Maja Anna Sass
  • - Anna Wawreniuk
  • - Tomasz Brzozowski
  • - Dawid Czaja

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!


 

Baywatch. Słoneczny patrol – konkurs!

Wygraj jeden z 5 super-blenderów KENWOOD i bądź fit jak ratownicy z Baywatch. Słoneczny patrol! Wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Dwayne Johnson vs David Hasselhoff – który Mitch Buchannon robi większe wrażenie i dlaczego?

Na zgłoszenia z dopiskiem w tytule "konkurs – Słoneczny patrol" czekamy do 11 czerwca 2017 roku do 23:59. Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres: cinema@eska.pl. Nagrodzimy najciekawsze z nich! Regulamin>>>

 

Baywatch. Słoneczny patrol – zwiastun

Posłuchaj

ESKA Cinema