Eska Cinema
 
konkurs »
| 17:10 12.05.2017
www.youtube.com

Vaiana: Skarb oceanu - premiera na Blu-ray i DVD! Konkurs na ESKA Cinema [WYNIKI]

Vaiana: Skarb oceanu debiutuje na Blu-ray i DVD! Z okazji kinowej premiery animacji, ESKA Cinema przygotowała konkurs. Do wygrania zestawy nagród związanych z filmem!

Vaiana: Skarb oceanu ma swoją premierę na Blu-ray i DVD. To animowana opowieść o przygodach niezwykłej nastolatki, która wyrusza na pełną niebezpieczeństw wyprawę, by ocalić rodzinną wyspę. Podczas podróży Vaiana pozna potężnego półboga o imieniu Maui. Dzięki niemu osiągnie mistrzostwo w nawigacji oraz rzuci wyzwanie ogromnym potworom morskim i… przeznaczeniu.

WYNIKI

Nagrody otrzymują:

  • - Joanna Mielczarska
  • - Ewa Płonka
  • - Rafał Trzoch

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!Z okazji premiery filmu na Blu-ray i DVD, ESKA Cinema przygotowała dla Was specjalny konkurs. Do wygrania 3 x zestaw DVD "Vaiana: Skarb oceanu" + CD z muzyką z filmu. Aby wygrać jeden z trzech takich zestawów, wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Który dubbingowany film podobał Ci się najbardziej i dlaczego?

Na zgłoszenia z dopiskiem w tytule "konkurs – Vaiana" czekamy do 19 maja 2017 roku do 23:59. Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres: cinema@eska.pl. Nagrodzimy najciekawsze z nich! Regulamin>>>

Vaiana: Skarb oceanu - zwiastun

Posłuchaj

ESKA Cinema