Eska Cinema
 
konkurs »
| 13:42 09.05.2017
www.youtube.com

Sing - premiera na Blu-ray i DVD! Wygraj film na ESKA Cinema [WYNIKI]

Sing - premiera animacji na Blu-ray i DVD. Z okazji debiutu animowanej komedii muzycznej, ESKA Cinema przygotowała dla Was konkurs, w którym zgarnąć możecie film na DVD!

Sing, czyli animowana komedia muzyczna, debiutuje na Blu-ray i DVD! Teatr prowadzony przez koalę Bustera Moona (Marcin Dorociński) popada w tarapaty. Zrobi on jednak wszystko, by go ocalić. Ostatnią szansą na przetrwanie jest wielki konkurs, który pomoże odnaleźć najpiękniejszy głos świata. Animowana komedia-musical to opowieść o poszukiwaniu gwiazdy, którą każdy z nas ma w sobie, z czego powoli zaczyna zdawać sobie sprawę nawet sam Buster. W filmie pojawi się 65 znakomitych piosenek (współczesnych i klasyków), które z pewnością podbiją serca widzów.Fim otrzymał dwie nominacje do Złotych Globów - w kategoriach najlepszy film animowany oraz najlepsza piosenka.

Sing - konkurs!

WYNIKI

Nagrody otrzymują:
  • - Magdalena Jarmużewska
  • - Paulina Janik
  • - Karolina Biernat
  • - Justyna Zakrzewska
Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

Z okazji premiery Sing na Blu-ray i DVD, ESKA Cinema ma dla Was konkurs! Do wygrania jest jeden z czterech filmów na DVD. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Którą piosenkę zaśpiewał/abyś na przesłuchaniu i dlaczego?

Na zgłoszenia z dopiskiem w tytule "konkurs – sing" czekamy do 17 maja 2017 roku do 23:59. Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres: cinema@eska.pl. Nagrodzimy najciekawsze z nich! Regulamin>>>

Sing - zwiastun

Posłuchaj

ESKA Cinema