Eska Cinema
 
konkurs »
| 20:12 28.04.2017
materiały prasowe

Strażnicy Galaktyki vol. 2 - premiera w kinach i konkurs na ESKA Cinema! [WYNIKI]

Strażnicy Galaktyki vol. 2 - już w kinach! Kolejna ekranizacja z filmowego uniwersum Marvela to połączenie humoru z misją ratowania świata. Zobacz premierę w kinach i weź udział w konkursie na ESKA Cinema!

Strażnicy Galaktyki vol. 2 debiutuje w kinach. Peter Quill / Star-Lord (Chris Pratt), Gamora (Zoe Saldana), Groot (Vin Diesel), Drax Niszczyciel (Dave Bautista), Rocket (Bradley Cooper) i reszta paczki galaktycznych przyjaciół powracają, aby spenetrować odległe zakątki kosmosu w celu rozwikłania zagadki pochodzenia jednego z jej członków, Petera Quilla aka Star Lord. Niegdysiejsi wrogowie staną się sprzymierzeńcami, pojawią się nowe niebezpieczeństwa, a w nieustannie powiększającym się filmowym uniwersum Marvela zagoszczą nowe postacie z kart komiksu. Historia została po raz kolejny wyreżyserowana przez Jamesa Gunna, twórcę pierwszej części filmu.

WYNIKI

Zestaw nagród otrzymują:

  • - Izabella Prusak
  • - Katarzyna Wysocka
  • - Michał Chojecki
  • - Robert Kura

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!Strażnicy Galaktyki vol. 2 już w kinach, a z tej okazji ESKA Cinema ma dla Was konkurs! Do wygrania zestaw gadżetów z filmu: plecak, zeszyt, znaczki, słuchawki oraz koszulki. Aby zdobyć jeden z czterech takich zestawów, wystarczy odpowiedzieć na pytanie:


Którego z galaktycznych bohaterów lubisz najbardziej? Odpowiedzieć uzasadnij!

Na zgłoszenia z dopiskiem w tytule "konkurs – strażnicy galaktyki vol 2" czekamy do 7 maja 2017 roku do 23:59. Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres: cinema@eska.pl. Nagrodzimy najciekawsze z nich! Regulamin>>>

Strażnicy Galaktyki vol. 2 - zwiastun

Posłuchaj

ESKA Cinema