Eska Cinema
 
konkurs »
| 15:26 14.04.2017
www.youtube.com

Szybcy i wściekli 8 w kinach, konkurs na ESKA Cinema! Wygraj komplet filmów DVD [WYNIKI]

Szybcy i wściekli 8 już od 21 kwietnia w polskich kinach! Z tej okazji ESKA Cinema przygotowała dla Was konkurs, w którym zgarnąć możecie jeden z czterech kompletów DVD z poprzednimi częściami Fast and Furious!

Szybcy i wściekli 8, czyli Vin Diesel i spółka powracają w ósmej już części przygód Dominika Toretto i jego familii. Szybcy i wściekli 8 to prawdziwa petarda - szaleńcze zwroty akcji, niesamowite efekty specjalne i ekstremalna dawka emocji. Dominic Toretto (Vin Diesel) znowu startuje w wyścigu na śmierć i życie. Jego miesiąc miodowy zakłóca pojawienie się tajemniczej kobiety (w tej roli Charlize Theron), która wciąga Doma w niebezpieczny świat, z którego nie ma ucieczki. Dom zdradzi najbliższych. Wszystkich czeka czas pełen prób i testów, jakich nie widzieliście dotąd w kinie. Od wybrzeży Kuby przez ulice Nowego Jorku po lody arktycznego morza Barentsa, „Szybcy i wściekli” przemierzą świat, by powstrzymać chaos i zło.

WYNIKI:

Zestawy filmów Szybkich i wściekłych otrzymują:

  • Anna Kempkowska
  • Piotr Gauza
  • Robert Daszek

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!Z okazji kinowej premiery, ESKA Cinema przygotowała dla Was konkurs, w którym możecie zgarnąć jeden z czterech pakietów DVD z poprzednimi częściami: Szybcy i wściekli 5, Szybcy i wściekli 6 oraz Szybcy i wściekli 7! Wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie konkursowe:

Którego bohatera Szybkich i wściekłych lubisz najbardziej i dlaczego?

Na zgłoszenia z dopiskiem w tytule "konkurs – szybcy i wściekli" czekamy do 21 kwietnia 2017 roku do 23:59. Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres: cinema@eska.pl. Nagrodzimy najciekawsze z nich! Regulamin>>>

Szybcy i wściekli 8 - zwiastun

Posłuchaj

ESKA Cinema