Eska Cinema
 
konkurs »
| 12:27 07.04.2017
www.youtube.com

Pitbull. Niebezpieczne kobiety już na Blu-ray i DVD! Wygraj film na ESKA Cinema [WYNIKI]

Pitbul. Niebezpieczne kobiety debiutują na Blu-ray i DVD. Niebezpieczne kobiety wracają, a na ESKA Cinema możecie wygrać film na DVD! Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie.

Pitbull. Niebezpieczne kobiety powracają na Blu-ray i DVD. Druga część filmowej trylogii Patryka Vegi przynosi prawdziwą rewolucję w gatunku. Po raz pierwszy w jego historii akcja została ukazana z punktu widzenia kobiet. „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” to nie tylko doskonałe kino sensacyjne, pełne charakterystycznego dla serii humoru, ale również wielkie emocje i uczucia, pełnokrwiści bohaterowie i aż 5 filmowych damsko-męskich duetów. Wszystko zaczerpnięte z życia autentycznych policjantek! W doborowej obsadzie „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” powracają ulubieńcy publiczności z części pierwszej oraz nowa ekipa gwiazdorska. W męskim, pełnym testosteronu gronie – obok Artura Żmijewskiego – znaleźli się, m.in.: Piotr Stramowski, Sebastian Fabijański, Andrzej Grabowski oraz Tomasz Oświeciński, jako kultowy Strachu. Płeć piękną, w kreacjach skrajnie odmiennych od dotychczasowego dorobku, reprezentują: Maja Ostaszewska, Alicja Bachleda-Curuś, Joanna Kulig, Magdalena Cielecka i Anna Dereszowska.

WYNIKI:

Film na DVD otrzymują:

  • Małgorzata Domalewska
  • Aleksandra Świt
  • Roman Wojtkowiak
  • Michał Szyszka

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

Pitbull. Niebezpieczne kobiety - konkurs

Pitbull. Niebezpieczne kobiety debiutują na Blu-ray i DVD. Z tej okazji ESKA Cinema przygotowała dla Was konkurs, w którym możecie zgarnąć jedną z czterech płyt DVD z filmem. Wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie!

Którą z filmowych bohaterek uważasz za najbardziej niebezpieczną? Odpowiedź uzasadnij!

Na zgłoszenia z dopiskiem w tytule "konkurs – niebezpieczne kobiety" czekamy do 16 kwietnia 2017 roku do 23:59. Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres: cinema@eska.pl. Nagrodzimy najciekawsze z nich! Regulamin>>>

Pitbull. Niebezpieczne kobiety - zwiastun

Posłuchaj

ESKA Cinema