Eska Cinema
 
konkurs »
| 16:13 24.03.2017
www.youtube.com

Power Rangers - kinowa premiera i konkurs na ESKA Cinema. Wygraj SMARTFONA! [WYNIKI]

Power Rangers już w kinach! Z tej okazji na ESKA Cinema mamy dla Was konkurs, w którym nagrodą główną jest smartfon ASUS Zenfone 3! Sprawdźcie szczegóły.

Odświeżony serialowy hit sprzed lat w zupełnie nowej odsłonie trafił dziś na ekrany kin w całej Polsce. Piątka nastolatków staje przed wyzwaniem na miarę superbohaterów, gdy dowiadują się, że świat stoi u progu zagłady. Zagrożenie o niewyobrażalnej mocy pochodzi z najdalszych krańców wszechświata, a przeciwstawić mu się może tylko ktoś o nadludzkich zdolnościach. Piątka bohaterów wybranych przez przeznaczenie musi pokonać swe lęki i słabości, by stanąć ramię w ramię jako POWER RANGERS.

WYNIKI KONKURSU

Nagrodę główną (smartfon ASUS ZenFone 3 Max 5.5) otrzymuje:

- Rafał Budka (Elbląg)

Nagrody II stopnia (powerbank ASUS ZenPower) otrzymują:

- Filip Cieśliński (Warszawa)
- Katarzyna Zawieja (Krobia)

Nagrody pocieszenia (zestaw filmów DVD) otrzymują:

- Katarzyna Dimić
- Krzysztof Rura
- Wojciech Konopka

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

Power Rangers - konkurs!


Power Rangers w kinach, a na ESKA Cinema mamy dla Was konkurs! Nagrodą główną w konkursie jest smartfon ASUS Zenfone 3. Do wygrania są także: 2 x powerbank ASUS oraz 3 x zestaw filmów DVD "Nerve", "We are your friends" oraz "Dary Anioła: Miasto Kości". Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie:

Którego Rangera lubisz najbardziej i dlaczego?

Na zgłoszenia z dopiskiem w tytule "konkurs – power rangers" czekamy do 31 marca 2017 roku do 23:59. Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres: cinema@eska.pl. Nagrodzimy najciekawsze z nich! Regulamin>>>

Power Rangers - zwiastun

Posłuchaj

ESKA Cinema