Eska Cinema
 
konkurs »
| 11:47 15.03.2017
materiały prasowe

Doktor Strange - premiera na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD, konkurs na ESKA Cinema! [WYNIKI]

Doktor Strange debiutuje na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD. Z tej okazji ESKA Cinema przygotowała dla Was konkurs, w którym możecie wygrać film DVD "Doktor Strange".

Doktor Strange to nowość w filmowym uniwersum Marvela. Film koncentruje się na światowej sławy chirurgu, który w wyniku wypadku traci sprawność w rękach. Dr Strange w poszukiwaniu uzdrowienia trafia do tajemniczego Kamar-Taj, miejsca walki z niewidzialnymi mrocznymi siłami, które dążą do zniszczenia naszej rzeczywistości. Uzbrojony w nowo nabytą moc, dr Strange podejmuje próbę obrony świata jako najpotężniejszy mistrz magii w historii. Z okazji premiery filmu Doktor Strange na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD, ESKA Cinema przygotowała konkurs! Do wygrania są 3 x film "Doktor Strange" na DVD. Aby wygrać, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie:

WYNIKI KONKURSU:

Film DVD "Doktor Strange" otrzymują:

Aleksandra Rybka
Krystian Rosłoń
Radosław Szymczak

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!
 

Którego z bohaterów Marvela lubisz najbardziej i dlaczego?

Na zgłoszenia z dopiskiem w tytule "konkurs – doktor strange" czekamy do 22 marca 2017 roku do 23:59. Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres: cinema@eska.pl. Nagrodzimy najciekawsze z nich! Regulamin>>>

Doktor Strange - zwiastun

Posłuchaj

ESKA Cinema