Eska Cinema
 
konkurs »
| 12:01 23.02.2017
materiały prasowe

Asy bez kasy - premiera na DVD i Blu-ray, konkurs na ESKA Cinema! [WYNIKI]

Asy bez kasy - premiera na DVD i Blu-ray opartej na faktach komedii z Zachiem Galifianakisem i Owenem Wilsonem w głównych rolach! Z tej okazji ESKA Cinema przygotowała dla Was konkurs!

Asy bez kasy to historia Dave'a (Galifianakis), który mimo społecznego niedopasowania, stara się rzetelnie wykonywać pracę konwojenta. Dzień w dzień transportuje cudze miliony, marząc o własnej fortunie i o zdobyciu serca koleżanki z pracy (Kristen Wiig). Fantazje przeradzają się w rzeczywistość, gdy Steve wraz ze wspólnikami decyduje się ukraść pieniądze zdeponowane w skarbcu firmy przewozowej. Potencjał kryminalny nowo zawiązanej szajki jest bardzo niski, ale akcja kończy się niespodziewanym sukcesem. Świeżo upieczonych przestępców od pełni szczęścia dzielą jednak tysiące policjantów i agentów federalnych. Najtrudniejsze więc jeszcze przed nimi, bo żyjąc w ukryciu ciężko wydawać miliony i pozostać niezauważonym. Scenariusz filmu zainspirowały prawdziwe wydarzenia. Napad na opancerzoną ciężarówkę firmy Loomis Fargo miał miejsce w Charlotte, stan Północna Karolina, 4 października 1997 roku. Zrabowano ponad 17,3 miliona dolarów.

WYNIKI KONKURSU:

Film DVD "Asy bez kasy" otrzymują:

  • Michalina Miśkiewicz
  • Robert Muszyński
  • Agnieszka Bołądź
Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

Asy bez kasy - konkurs

Z okazji premiery filmu Asy bez kasy na DVD i Blu-ray, ESKA Cinema przygotowała dla Was konkurs. Do wygrania są 3 x film na DVD "Asy bez kasy". Aby wygrać, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie:

Który oparty na faktach film podobał Ci się najbardziej? Odpowiedź uzasadnij.

Na zgłoszenia z dopiskiem w tytule "konkurs – asy bez kasy" czekamy do 28 lutego 2017 roku do 23:59. Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres: cinema@eska.pl. Nagrodzimy najciekawsze z nich! Regulamin>>>

Asy bez kasy - zwiastun

Posłuchaj

ESKA Cinema