Eska Cinema
 
www.youtube.com

Dary Anioła: Shadowhunters – nowe fragmenty serialu. Kiedy Shadowhunters s01e01?

Dary Anioła: Shadowhunters – premiera coraz bliżej, a nowe fragmenty serialu zdradzają coraz więcej szczegółów o pierwszym odcinku. Będą romanse, niebezpieczeństwa i wielkie dramaty! Co się wydarzy? Kiedy Shadowhunters s01e01? Sprawdź wszystkie szczegóły!

Dary Anioła: Shadowhunters – pierwszy odcinek już niedługo! Premiera Shadowhunters s01e01 jest zaplanowana na 12 stycznia. Dary Anioła: Shadowhunters to już kolejna, po filmie Dary Anioła: Miasto Kości, próba ekranizacji powieści Cassandry Clare. Tym razem w rolach głównych zobaczymy Dominica Sherwooda i Katherinę McNamarę. W pierwszym sezonie serialu Dary Anioła: Shadowhunters zaplanowano 13 odcinków. Napisał je Ed Decter, twórca Lizzie McGuire. Shadowhunters ma być wierny książkom Clare, ale podobno planowane są też zaskakujące zmiany. Dary Anioła: Shadowhunters – najnowsze fragmenty zapowiadają dużo akcji, ale i wielie zawirowania miłosne:

Shadowhunters i inne młodzieżowe seriale

Dary Anioła: Shadowhunters to serial o miłości, magii i wielkim niebezpieczeństwie. Jeżeli czekasz na premierę Shadowhunters s01e01, wejdź na eskaGO i obejrzyj Nimfy, serial o dziewczynie, która odkrywa w sobie nadprzyrodzone zdolności. Musi jednak zapłacić za nie ogromną cenę. Wszystkie odcinki są dostępne online na eskaGO.

WIĘCEJ NIŻ KINO

ESKA Cinema